Ja, du leste riktig. Nå kommer et riktig så surmaget innlegg fra meg. Jeg har tenkt lenge på det, og jeg vet at mange er uenige. Men altså, nå er det så mange bokblogger som er med på diverse fellesbloggtemainnlegg at det er blitt kjedelig. Søndagene gidder jeg ikke å lese blogger til de jeg vet er med på "smakebiter". Heldigvis er det flere av mine favorittblogger som ikke er med på smakebiten, og er det kommet et blogginnlegg fra en av dem, så leser jeg. Og så har det utviklet seg. Nå er det; Nå er det mandag, hva leser du? Og så er det torsdager, da skal visst alle skrive lister over hvilke bøker som er havnet i postkassen siste uke. Det er sikkert flere sånne fellesbloggtema, men for ikke å irritere på meg absolutt alle i bokbloggverden så slutter jeg her.
Hei, velkommen til min litteraturblogg og forlagsside. Her vil du finne informasjon om "Krigens modigste menn" som kommer i november 2023. Denne bloggen har vært aktiv siden 2008, og har primært vært en blogg for anmeldelser av andre sine bøker, og av andre sine prosjekt. Fra og med november 2023 blir bloggen en hjemmeside for mitt forlag: Komsa Forlag, og det som er relevant for boka mi, og utgivelsen vil du finne i denne bloggen.

Elsker denne filmen. Selv om... andre gangen jeg så den ikke var like bra som den første. Jeg visste liksom hva som kom til å skje. Noen ganger gjør ikke det noe for en film, å ha sett den før, men akkurat med denne synes jeg det gjorde det.
SvarSlettDenne filmen har jeg faktisk liggende på vent (i godt selskap med en hel drøss andre ...). Fikk lyst til å se den nå! ;-)
SvarSlettKathleen: Jeg får aldri en like god opplevelse av å se en film når det er andre gang jeg ser den.
SvarSlettRose-Marie: Det er bare å hive seg rundt :-)